PZM
POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG SPÓŁKA Z O.O. WE WROCŁAWIU
Certyfikat ISO

Jelenia Góra

OŚRODEK JEST AKREDYTOWANY PRZEZ DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY DECYZJĄ NR 39/2013

Zielona Góra

Polski Związek Motorowy Oddział Jelenia Góra to firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem stawiająca sobie za cel wyszkolenie jak najlepszych przyszłych kierowców.

PZMot w Jelenia Górze organizuje szkolenia na prawo jazdy kategorii: B, C, C+E, D .

Priorytetami PZMot jest przede wszystkim skuteczność nauki oraz profesjonalizm i dobra
komunikacja z kursantem!

W naszym ośrodku szkolenia kierowców kursy na prawo jazdy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców z długoletnią praktyką, która solidnie i rzetelnie przeprowadza szkolenia teoretyczne. Które prowadzone są z wykorzystaniem multimediów takich jak filmy, czy programy komputerowe, pozwalające na utrwalenie i sprawdzenie zdobytej na zajęciach wiedzy. Zajęcia odbywają się w sali wykładowej wyposażonej w sprzęt komputerowy oraz dostęp do internetu.

Kadra doświadczonych instruktorów nauki jazdy zapewnia bezstresowe i efektywne szkolenie praktyczne kierowców, dzięki któremu uczymy naszych kursantów jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Pojazdy samochodowe na których odbywa się nauka jazdy są identyczne z tymi w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze.

W Polski Związku Motorowym w Jeleniej Górze prowadzone są szkolenia kierowców zawodowych:

- kwalifikacja wstępna

oraz

- szkolenia okresowe.

Zajęcia odbywają się w formie e-learningu (praca w programie komputerowym). Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu kursant nie musi oczekiwać na rozpoczęcie kursu z grupą, ponieważ odbywa szkolenie indywidualne.

Polski Związek Motorowy Jelenia Góra współpracuje z Urzędami Pracy, z Karkonoską Agencją Rozwoju Regionalnego, z Zakładem Doskonalenia Zawodowego oraz licznymi zakładami pracy w zakresie przeprowadzania kursów na prawo jazdy dla kierowców zawodowych oraz kursów kwalifikacyjnych i szkoleń okresowych. Nasz profesjonalizm i wysoki poziom przygotowania kursantów do egzaminów jest potwierdzony przez współpracujące z nami urzędy i zakłady pracy.

PZM Oddział Jelenia Góra zajmuje się sprzedażą winiet. Osoby zainteresowane mogą nabyć w naszym biurze OSK winiety, które stanowią opłatę drogową w takich krajach jak: Czechy, Austria, Słowacja, Słowenia  i Węgry.

 

 

CERTYFIKOWANI RZECZOZNAWCY PZM

Wykonujemy:

- KALKULACJE KOSZTÓW NAPRAWY (w systemie AUDATEX)

- WYCENY POJAZDÓW, MASZYN I URZĄDZEŃ

- OPINIE DLA URZĘDU CELNEGO

- OPINIE DOTYCZĄCE POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

- OCENY STANU TECHNICZNEGO

- USTALENIE CECH IDENTYFIKACYJNYCH POJAZDU

- WYCENY WARTOŚCI POJAZDU USZKODZONEGO

- OKREŚLANIE NORM ZUŻYCIA PALIWA

- POMOC PRZY ZAKUPIE POJAZDU

 

Cennik

Kontakt - kom. 665727013

ZIELONA GÓRA

Adres:ul. Wiejska 10, 65-609 Zielona Góra

Tel./Fax. 68 4533131

E-mail: rzeczoznawcy.wroclaw@pzm.pl

GPS: 51 56' 23.22" N, 15 29" 17.18" E

Referencje