PZM
POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG SPÓŁKA Z O.O. WE WROCŁAWIU
Certyfikat ISO

Wrocław

OŚRODEK JEST AKREDYTOWANY PRZEZ DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY DECYZJĄ NR 37/2013


Polski Związek Motorowy Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrocławiu
to jedna z najdłużej istniejących szkół nauki jazdy w naszym mieście.

OSK Wrocław prowadzi kursy w zakresie prawa jazdy kat. B.

Szkolenie przeprowadza doświadczona i wykwalifikowana kadra wykładowców i instruktorów. Wykłady odbywają się w naszych nowocześnie wyposażonych salach wykładowych i komputerowych. Program szkolenia jest zgodny z zakresem tematycznym dla danej kategorii prawa jazdy. W celu uzyskania jak najlepszych wyników, wykłady prowadzone są zarówno metodą tradycyjną, jak i z wykorzystywaniem środków audiowizualnych. Szkolenie praktyczne prowadzone jest w pojazdach identycznych, z tymi w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Wrocławiu.

            Ośrodek Szkolenia prowadzi szkolenie kierowców zawodowych w zakresie szkoleń okresowych, jak i kwalifikacji wstępnych, wykorzystując metodę „e-learningu”. Dzięki niej każdy kursant może odbywać szkolenie indywidualnie.

ZAPAMIETAJ TAKI ZWROT: JEŹDZIĆ UCZY PZM-ot!

Kontakt

WROCŁAW

Adres: ul. Na Niskich Łąkach 4,  50 - 422 Wrocław

Tel.  71 3423251

E-mail: niskielaki.wroclaw@pzm.pl
szkolenie-kierowcow.wroclaw@pzm.pl

- ośrodek szkolenia kierowców (w tym sprzedaż winiet) czynne poniedziałek - piątek 8:00 - 14:20

GPS: 51°5'47''N, 17°3'34''E

Zapraszamy do sklepu PZM

Wrocław - News

Relacja z prezentacji aplikacji "Portal OSK"

2013-01-14 17:36 przez

W dniu 13.11.2012 odbyła się prezentacja aplikacji "Portal OSK", która była organizowana i przygotowana przezPolski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o. we Wrocławiu i Polską Wytwórnie Papierów Wartościowych S.A.

Z zaproszenia http://pzm.pl/ozdg/wroclaw/legnica/polski-zwiazek-motorowy-ozdg-spolka-w... skorzystało prawie 90 osób.

Prezentacja miała na celu przybliżenie tego co nas czeka z chwilą wejścia w życie nowelizacji w sprawie OSK. Było wiele pytań i dyskusji w trakcie spotkania jak i bezpośrednio po w grupach.

Na zakończenie spotkania zostały udostępnione materiały z prezentacji.

Dziękujemy Wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne prezentacje organizowane przez PZM OZDG Sp. z o.o. we Wrocławiu

Polski Związek Motorowy OZDG spółka we Wrocławiu wspólnie z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych S.A. organizuje prezentację aplikacji Portal OSK

2013-01-14 17:36 przez

APROSZENIE NA SZKOLENIE

      

Polski Związek Motorowy OZDG Sp.z o.o. we Wrocławiu zaprasza Państwa na przygotowaną przez Polską Wytwórnie Papierów Wartościowych S.A. prezentację aplikacji „Portal OSK” dedykowanej dla Ośrodków Szkolenia Kierowców umożliwiająca realizację zadań związanych z ewidencją danych kursantów oraz przekazywaniem informacji związanych z nadzorem nad szkoleniem osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami.

Zaprezentowane zostaną również powiązania aplikacji „Portal OSK” z aplikacją „Portal Starosta” przeznaczonej do prowadzenia przez wydziały komunikacji, nadzoru nad procesem szkolenia kandydatów na kierowców oraz generowanie i przekazywanie Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK), zgodnie z zapisami Ustawy o Kierujących Pojazdami z dnia 5 stycznia 2011 roku, która zacznie obowiązywać od dnia 19 stycznia 2013r.

 

            Spotkanie odbędzie się w dniu 13 listopada 2012r o godz. 9.00

(przewidywany czas spotkanie 3 godz.)

w Legnicy przy ul. Mickiewicza 10

 

Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 09.11.2012r., pod nr telefonu 76/86-217-95 w godzinach od 7.30 – 15.30

 lub

drogą e-mailową na adres legnica@pzm.pl .

 

                                                    ZAPRASZAMY