PZM
POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG SPÓŁKA Z O.O. WE WROCŁAWIU
Certyfikat ISO

Lubin

OŚRODEK JEST AKREDYTOWANY PRZEZ DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY DECYZJĄ NR 36/2013


Polski Związek Motorowy o
ddział w Lubinie cieszący się dużą popularnością na lokalnym rynku, w ramach działalności gospodarczej prowadzi Ośrodek Szkolenia Kierowców i Stację Kontroli Pojazdów. Współpracujemy z Urzędami Pracy i zakładami pracy w zakresie kształcenia i doskonalenia zawodowego kierowców.

W Ośrodku Szkolenia Kierowców PZMOT w Lubinie prowadzimy:

  • szkolenia w zakresie prawo jazdy kategorii B, C, C+E, D;
  • szkolenia okresowe i kwalifikacje wstępne dla kierowców zawodowych.

Posiadamy duże doświadczenie w szkoleniu kierowców zarówno początkujących,
jak i posiadających już prawo jazdy.

Kursy nauki jazdy w naszej szkole nie są ukierunkowane wyłącznie na zdanie egzaminu, ale kompleksowo przygotowują do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

            Szkolenia realizowane w OSK są zgodnie z zakresem tematycznym programu danego szkolenia. Wykorzystujemy środki audiowizualne i pomoce naukowe pomagające zrozumieć i przyswoić każdemu ze słuchaczy różne techniki kierowania pojazdem, które zapewnią solidne przygotowanie do samodzielnego radzenia sobie w trudnych warunkach drogowych.

            Szkolenie kierowców, jak i kandydatów na kierowców w ramach zajęć praktycznych, odbywa się w pojazdach identycznych z tymi, w jakich odbywają się egzaminy państwowe w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lubinie.

            Egzaminy wewnętrzne teoretyczne przeprowadzane są na specjalistycznym oprogramowaniu, natomiast praktyczne w ruchu drogowym i na placu manewrowym.

            Nowoczesna baza dydaktyczna, wykwalifikowana kadra instruktorów nauki i techniki jazdy zapewnią Państwu jakość szkolenia na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy Mrugnięcie

 

Kontakt

LUBIN

Adres:ul. Składowa 1, 59 - 300 Lubin

Tel./Fax. 76 844 43 04

E-mail: lubin@pzm.pl
szkolenie-kierowcow.lubin@pzm.pl

Czynne: pon-piątek  8:00 - 18:00

GPS: 51 24' 8.61" N, 16 12" 32.07" E

Lubin - News

Ruszaj z nami...

2013-01-14 17:36 przez

Zapraszamy na kurs jeszcze w tym roku. Są wolne miejsca !!!

Kontakt: Polski Związek Motorowy w LEGNICY,
ul. Mickiewicza 10
tel. 76 86-217-95
e-mail: legnica@pzm.pl

Relacja z prezentacji aplikacji "Portal OSK"

2013-01-14 17:36 przez

W dniu 13.11.2012 odbyła się prezentacja aplikacji "Portal OSK", która była organizowana i przygotowana przezPolski Związek Motorowy OZDG Sp. z o.o. we Wrocławiu i Polską Wytwórnie Papierów Wartościowych S.A.

Z zaproszenia http://pzm.pl/ozdg/wroclaw/legnica/polski-zwiazek-motorowy-ozdg-spolka-w... skorzystało prawie 90 osób.

Prezentacja miała na celu przybliżenie tego co nas czeka z chwilą wejścia w życie nowelizacji w sprawie OSK. Było wiele pytań i dyskusji w trakcie spotkania jak i bezpośrednio po w grupach.

Na zakończenie spotkania zostały udostępnione materiały z prezentacji.

Dziękujemy Wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne prezentacje organizowane przez PZM OZDG Sp. z o.o. we Wrocławiu

Polski Związek Motorowy OZDG spółka we Wrocławiu wspólnie z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych S.A. organizuje prezentację aplikacji Portal OSK

2013-01-14 17:36 przez

APROSZENIE NA SZKOLENIE

      

Polski Związek Motorowy OZDG Sp.z o.o. we Wrocławiu zaprasza Państwa na przygotowaną przez Polską Wytwórnie Papierów Wartościowych S.A. prezentację aplikacji „Portal OSK” dedykowanej dla Ośrodków Szkolenia Kierowców umożliwiająca realizację zadań związanych z ewidencją danych kursantów oraz przekazywaniem informacji związanych z nadzorem nad szkoleniem osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami.

Zaprezentowane zostaną również powiązania aplikacji „Portal OSK” z aplikacją „Portal Starosta” przeznaczonej do prowadzenia przez wydziały komunikacji, nadzoru nad procesem szkolenia kandydatów na kierowców oraz generowanie i przekazywanie Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK), zgodnie z zapisami Ustawy o Kierujących Pojazdami z dnia 5 stycznia 2011 roku, która zacznie obowiązywać od dnia 19 stycznia 2013r.

 

            Spotkanie odbędzie się w dniu 13 listopada 2012r o godz. 9.00

(przewidywany czas spotkanie 3 godz.)

w Legnicy przy ul. Mickiewicza 10

 

Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 09.11.2012r., pod nr telefonu 76/86-217-95 w godzinach od 7.30 – 15.30

 lub

drogą e-mailową na adres legnica@pzm.pl .

 

                                                    ZAPRASZAMY