PZM
POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG SPÓŁKA Z O.O. WE WROCŁAWIU
Certyfikat ISO

Akredytacje i certyfikaty

            Polski Związek Motorowy pragnie zapewnić odpowiednią jakość usług, która sprostałaby oczekiwaniom wszystkich klientów. Certyfikat „Rzetelna Firma” potwierdza naszą uczciwość, terminowość i wiarygodność. Ponadto wszystkie nasze ośrodki szkolenia kierowców są akredytowane przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Dziękujemy za zaufanie naszym klientom i kontrahentom!

            Nasza spółka posiada Certyfikat ISO z serii 9001 o numerze 15 100 138313 wydanym przez jednostkę certyfikującą TÜV Thüringen. System Zarządzania Jakością w PZM jest zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2008. To zasadniczy element strategii jakościowej PZM, który ma na celu świadczenie usług na wysokim poziomie. Zarówno w przypadku usług motoryzacyjnych w zakresie kursów kandydatów na kierowców oraz szkoleń kierowców zawodowych, jak i wykonywaniu przeglądów samochodów.

            Wśród otrzymanych certyfikatów znalazł się też ten opatrzony logo „W pełni zaradni”. PZM działa na otwartym rynku pracy, przełamuje stereotypy i uprzedzenia. Dajemy szansę niepełnosprawnym pracownikom, bo niepełnosprawność nie może być podstawą oceny wartości potencjalnego pracownika.

Akredytacje i certyfikaty

Biuro:

Polski Związek Motorowy
Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej
sp. z o.o.

50-422 Wrocław
ul. Na Niskich Łąkach 4 

tel. 71 321 22 72, 321 08 64
fax 71 321 22 72

www.pzm.wroclaw.pl
wroclaw@pzm.pl
www.pzm.pl/ozdg/wroclaw